
Фільтр повітряний BMW 5, X3, X5 1.8-2.5 D 14- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX4084
1 239 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW 5, X3, X5 1.8-2.5 D 14- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101055137
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX4084 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 113 мм |
- Ціна: 1 239 ₴

