
Фільтр повітряний FORD MONDEO V, S-MAX II 14- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX4065
720 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD MONDEO V, S-MAX II 14- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101045428
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX4065 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 199 мм |
- Ціна: 720 ₴

