
Фільтр повітряний HYUNDAI ACCENT III 1.5 CRDI 05- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1265L
334 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI ACCENT III 1.5 CRDI 05- (вир-во HENGST)
Картка: 69101026578
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1265L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Accent, Rio |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 334 ₴

