
Фільтр повітряний BMW 1 (F20/F21), 3 (F30/F31/F80) 11- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C24024
1 386 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW 1 (F20/F21), 3 (F30/F31/F80) 11- (вир-во MANN)
Картка: 69101026564
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C 24 024 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 72 мм |
| Довжина | 231 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 205 мм |
- Ціна: 1 386 ₴

