
Фільтр повітряний HONDA CR-V III VTEC 09- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C27002
1 040 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA CR-V III VTEC 09- (вир-во MANN)
Картка: 6900913390
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C27002 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 172 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 269 мм |
- Ціна: 1 040 ₴

