
Фільтр повітряний CHRYSLER 300 C 04- (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1636
976 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHRYSLER 300 C 04- (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6900913362
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 1636 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chrysler, Dodge |
| Сумісність з моделлю | Challenger, 300C |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 212 мм |
- Ціна: 976 ₴
