
Фільтр повітряний HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDi (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0H-H14
273 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI SANTA FE 2.2 CRDi (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436913
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0H-H14 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 174 мм |
- Ціна: 273 ₴
