
Фільтр повітряний HYUNDAI TUCSON (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0H-012
218 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HYUNDAI TUCSON (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436912
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0H-012 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 43.6 мм |
| Довжина | 253.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 218 ₴
