
Фільтр повітряний DAIHATSU CUORE VI 1.0 i (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-06-693
218 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DAIHATSU CUORE VI 1.0 i (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436889
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-06-693 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 52.8 мм |
| Довжина | 186 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu |
| Сумісність з моделлю | Cuore, YRV, CUORE, Sirion |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 218 ₴

