
Фільтр повітряний GREAT WALL HOVER; Mitsubishi PAJERO (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-05-598
252 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний GREAT WALL HOVER; Mitsubishi PAJERO (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436886
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-598 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 225.6 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Great Wall |
| Сумісність з моделлю | L400, Pajero Sport, Sigma, Pajero, 3000 GT, Hover, Delica, L200 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 223.5 мм |
- Ціна: 252 ₴

