
Фільтр повітряний HONDA ACCORD III (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-04-413
323 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний HONDA ACCORD III (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436852
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-04-413 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 33.3 мм |
| Довжина | 269.4 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord, Prelude |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186 мм |
- Ціна: 323 ₴

