
Фільтр повітряний Daihatsu, Toyota (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-224
189 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Daihatsu, Toyota (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436808
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-224 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daihatsu, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, Gran Move, Applause, Celica, Corolla, Charade |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 164.5 мм |
- Ціна: 189 ₴

