
Фільтр повітряний INFINITI FX 35 (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-108
222 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний INFINITI FX 35 (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436794
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-108 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 33 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru, Suzuki, Isuzu, LDV, Ford, Opel, Infiniti |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 222 ₴

