
Фільтр повітряний Chery Tiggo 1.6 (вир-во Ashika)
- Немає в наявності
- Код: 20-00-023
322 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Chery Tiggo 1.6 (вир-во Ashika)
Картка: 6900436791
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-00-023 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery |
| Сумісність з моделлю | Elara, Tiggo DR, Tiggo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 222 мм |
- Ціна: 322 ₴

