
Фільтр повітряний CHEVROLET, OPEL (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2881
754 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET, OPEL (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6900391964
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2881 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 36.3 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 267 мм |
- Ціна: 754 ₴

