
Фільтр повітряний DACIA, RENAULT (вир-во Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2844
476 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LX 994 знятий з виробництва, заміна LX2844
Картка: 6900391959
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2844 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 91 мм |
| Довжина | 296 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Megane, Supernova, Clio, Solenza, Kangoo, Logan |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 229 мм |
- Ціна: 476 ₴

