
Фільтр повітряний CITROEN, PEUGEOT (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1497
811 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CITROEN, PEUGEOT (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6900391805
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1497 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 79.3 мм |
| Довжина | 277 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 3008, C4, DS4, 308, DS5, 307, 5008, RCZ |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
- Ціна: 811 ₴

