
Фільтр повітряний BMW X5 (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E887L
773 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW X5 (вир-во Hengst)
Картка: 69001964
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E887L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 38 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 242 мм |
- Ціна: 773 ₴
