
Фільтр повітряний Chevrolet (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E882L
701 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Chevrolet (вир-во Hengst)
Картка: 69001959
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E882L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 701 ₴
