
Фільтр повітряний CITROEN C5 2.0, 2.2 HDI (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E615L
401 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CITROEN C5 2.0, 2.2 HDI (вир-во Hengst)
Картка: 69001692
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E615L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | 407, C5, 508 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 152 мм |
- Ціна: 401 ₴

