
Фільтр повітряний FORD FOCUS II 1.6 TDCI 04- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E589L
370 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD FOCUS II 1.6 TDCI 04- (вир-во HENGST)
Картка: 69001664
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E589L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 266 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, #3, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 370 ₴

