
Фільтр повітряний Audi, Seat, Skoda, VW (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADV182255
634 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Audi, Seat, Skoda, VW (вир-во Blue Print)
Картка: 69001294839
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADV182255 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, A3, Golf, Tiguan, TT, Caddy, Leon, Octavia, Superb, Passat, Q3, Touran |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
- Ціна: 634 ₴

