
Фільтр повітряний Ford, Mazda, Volvo (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADM52262
540 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Ford, Mazda, Volvo (вир-во Blue Print)
Картка: 69001294784
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM52262 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 208 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, #3, C70, Kuga, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 540 ₴
