
Фільтр повітряний Audi, Skoda, VW (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADV182263
441 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Audi, Skoda, VW (вир-во Blue Print)
Картка: 69001294750
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADV182263 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 254 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 213 мм |
- Ціна: 441 ₴

