
Фільтр повітряний FORD, MAZDA, TOYOTA (вир-во Jakoparts)
- Немає в наявності
- Код: J1322107
576 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD, MAZDA, TOYOTA (вир-во Jakoparts)
Картка: 69001292745
Виробник: HERTH + BUSS JAKOPARTS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1322107 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 174 мм |
| Внутрішній діаметр | 120 мм |
| Зовнішній діаметр | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 576 ₴

