
Фільтр повітряний BMW (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADB112202
857 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW (вир-во Blue Print)
Картка: 69001274162
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112202 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 322 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 255 мм |
- Ціна: 857 ₴

