
Фільтр повітряний FIAT (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADZ92230
391 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FIAT (вир-во Blue Print)
Картка: 69001269424
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADZ92230 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 355 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Alfa Romeo, Lancia, Fiat, Peugeot, Citroen, Ford, Opel |
| Сумісність з моделлю | Combo, Tipo, Punto, 500l, MiTo, Grande Punto, 500, Fiorino, Ypsilon, 500 C, Linea, Nemo, Doblo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 391 ₴

