
Фільтр повітряний FORD C-MAX 07-, FOCUS, KUGA, MAZDA 3, MAZDA 5 (вир-во Jakoparts)
- Немає в наявності
- Код: J1323059
388 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD C-MAX 07-, FOCUS, KUGA, MAZDA 3, MAZDA 5 (вир-во Jakoparts)
Картка: 69001258305
Виробник: HERTH + BUSS JAKOPARTS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1323059 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 210 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 мм |
| Зовнішній діаметр | 153 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volvo, Mazda |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, V50, 3, Tourneo Connect / Grand Tourneo Connect, C-Max, Transit Connect, C30, #3, C70, Kuga, Focus |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 388 ₴

