
Фільтр повітряний Hyundai Trajet 99 - 08 (вир-во Jakoparts)
- Немає в наявності
- Код: J1320528
400 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai Trajet 99 - 08 (вир-во Jakoparts)
Картка: 69001258141
Виробник: HERTH + BUSS JAKOPARTS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1320528 |
| Виробник | Herth+Buss |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 400 ₴

