
Фільтр повітряний Honda (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADH22285
533 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Honda (вир-во Blue Print)
Картка: 69001248877
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH22285 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 44 мм |
| Довжина | 261 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 204 мм |
- Ціна: 533 ₴

