
Фільтр повітряний DODGE, JEEP 06- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-09-925
284 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DODGE, JEEP 06- (вир-во ASHIKA)
Картка: 69001205482
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-09-925 |
| Виробник | ASHIKA |
| Внутрішній діаметр | 81 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Зовнішній діаметр | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge, Jeep |
| Сумісність з моделлю | Caliber, Patriot |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 284 ₴

