
Фільтр повітряний Alfa Romeo, FIAT, Ford (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADL142204
496 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Alfa Romeo, FIAT, Ford (вир-во Blue Print)
Картка: 69001140202
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADL142204 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 375 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Fiat, Alfa Romeo, Lancia |
| Сумісність з моделлю | Punto, MiTo, Grande Punto, 500, Ypsilon, Fiorino, 500 C, Linea, Doblo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 145 мм |
- Ціна: 496 ₴

