
Фільтр повітряний Chevrolet, Opel (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADW192202
628 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Chevrolet, Opel (вир-во Blue Print)
Картка: 69001139973
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADW192202 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 61 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Insignia, 9-5, Malibu |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
- Ціна: 628 ₴

