
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADV182204
370 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
Картка: 69001139942
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADV182204 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 345 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Altea, Caddy, Passat, Eos, Beetle, A3, Tiguan, Scirocco, Golf, TT, Octavia, Jetta, Q3, Touran, Toledo, A1, Superb, Leon, Yeti |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 136 мм |
- Ціна: 370 ₴

