
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADN12215
269 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
Картка: 69001139825
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12215 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 34 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan, Subaru, Isuzu, Ford, Opel, Infiniti |
| Сумісність з моделлю | Impreza, Bluebird, Silvia, Skyline, Cefiro, Outback, Pathfinder, 300ZX, Patrol, Sunny, Laurel, PICK UP, Primera, Legacy, 350Z, Teana, Pick Up, Terrano, Forester, Legacy Outback, Prairie, FX, 200SX, Gemini, SVX, Maverick, Maxima, Almera, 100NX, Vanette, Astra, Corsa, Murano, Navara, Vectra, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 167 мм |
- Ціна: 269 ₴

