
Фільтр повітряний CHEVROLET CRUZE, OPEL ASTRA J 09-(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1025L
563 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний CHEVROLET CRUZE, OPEL ASTRA J 09-(вир-во HENGST)
Картка: 69001078
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1025L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 267 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Cascada, Orlando, Zafira, Cruze |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 262 мм |
- Ціна: 563 ₴

