
Фільтр повітряний (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: EAF00202T
295 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Mando)
Картка: 69001069738
Виробник: MANDO CORPORATION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | EAF00202T |
| Виробник | Mando |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Lancer, Colt |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 204 мм |
- Ціна: 295 ₴

