
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADT32231
346 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Blue Print)
Картка: 68001140295
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32231 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 249 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Isuzu, Peugeot, Toyota, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Hilux, Previa, Outlander, ASX, Gemini, Lancer, 4008, 4Runner |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 171 мм |
- Ціна: 346 ₴

