
Фільтр повітряний DACIA LOGAN (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2061/1
401 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DACIA LOGAN (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 6610782883
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2061/1 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 59.3 мм |
| Довжина | 326.2 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia |
| Сумісність з моделлю | Lodgy, Logan, Largus, Logan/Stepway, Dokker |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 401 ₴

