
Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX827
425 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний DAEWOO LANOS 97- (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 651102
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX827 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 212.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пластік |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chery, ЗАЗ |
| Сумісність з моделлю | Kimo, Sens, Lanos |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 203 мм |
- Ціна: 425 ₴

