
Фільтр повітряний Hyundai i10 I (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02291
432 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai i10 I (вир-во Blue Print)
Картка: 61001140382
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02291 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i10 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 432 ₴

