
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe II (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02263
495 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai Santa Fe II (вир-во Blue Print)
Картка: 61001140296
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02263 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 175 мм |
- Ціна: 495 ₴

