
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02281
323 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Hyundai, KIA (вир-во Blue Print)
Картка: 61001140113
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02281 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 199 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | i30, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 323 ₴

