
Фільтр повітряний AUDI, VW (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX296
608 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний AUDI, VW (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 601105
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX296 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 57.3 мм |
| Довжина | 308 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, Coupe, Golf, 80, Caddy, Corrado, A6, Galaxy, Passat, Jetta, Quattro |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 184 мм |
- Ціна: 608 ₴

