
Фільтр повітряний Honda (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADH22256
440 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Honda (вир-во Blue Print)
Картка: 60001140300
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADH22256 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 440 ₴

