
Фільтр повітряний FORD (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX935
480 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний FORD (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 581121
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX935 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 52.3 мм |
| Довжина | 279.2 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Tourneo, Transit |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 180 мм |
- Ціна: 480 ₴

