
Фільтр повітряний BMW (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX494
912 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 541132
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 494 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 57.3 мм |
| Довжина | 285.5 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | B12, X5, 7-Series |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 912 ₴


