
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX2077/4
1 122 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 5410945615
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX2077/4 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 70.3 мм |
| Довжина | 226.6 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 204 мм |
- Ціна: 1 122 ₴
