
Фільтр повітряний BMW Х3 (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX1991
1 088 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW Х3 (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 5410411311
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1991 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 37.3 мм |
| Довжина | 312.2 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 258 мм |
- Ціна: 1 088 ₴

