
Фільтр повітряний BMW (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADB112209
554 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний BMW (вир-во Blue Print)
Картка: 54001140171
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADB112209 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 68 мм |
| Довжина | 303 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, X1 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 554 ₴

